Fórum - Zombi antológia
Jimmy Cartwright
Admin
Admin
2011.01.18 13:49
531 hozzászólás
531 hozzászólás
Az még nem biztos.
Lehet, hogy ezzel törünk be a honi és külföldi képregénypiacra. Aztán jönnek ki sorban a rajongóknak a Simagöröngyösös pólók, bögrék, eksönfigurák, tollak, tolltartók, táskák, hambimenük (természetesen zöld trutyival), meg minden marketinges elmebetegség. 
Nekünk meg csak a milliókat kell számolni a ház alatti atombiztos bunkerben.

Nekünk meg csak a milliókat kell számolni a ház alatti atombiztos bunkerben.
Kapitány
Fejlesztõ
Fejlesztõ
2011.01.18 13:28
561 hozzászólás
561 hozzászólás
Nincs olyan ismerős, aki megrajzolná a képregényeket
Cyrus Livingstone
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.18 10:22
97 hozzászólás
97 hozzászólás
Alakul a molekula.
Vajon mi lesz a vége? Ha lesz egyáltalán?
Az eddigiekből tök jó képregény-sorozatot lehetne csinálni.
Az eddigiekből tök jó képregény-sorozatot lehetne csinálni.
Kapitány
Fejlesztõ
Fejlesztõ
2011.01.16 11:34
561 hozzászólás
561 hozzászólás
A mai napon két új írás került ki az oldalra, Maggoth: Járkáló halottak és Craz: Béla című alkotása.
Maggoth
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.07 00:32
119 hozzászólás
119 hozzászólás
Simán, de most már tényleg mindjárt kész lesz az, ami talán nekem is tetszik, de persze, még nem biztos
Ida
Admin
Admin
2011.01.07 00:05
956 hozzászólás
956 hozzászólás
Tényleg ki akarsz hajítani a kukába 8 oldalnyi anyagot?
Maggoth
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.06 14:05
119 hozzászólás
119 hozzászólás
Áh, még át kell írni, a fele a kukában landolt
Cyrus Livingstone
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.05 10:40
97 hozzászólás
97 hozzászólás
Kíváncsian várom!
Ida
Admin
Admin
2011.01.05 09:44
956 hozzászólás
956 hozzászólás
Én pedig már továbbítottam is Jimmynek és Kapitánynak.
Maggoth
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.05 01:05
119 hozzászólás
119 hozzászólás
Elkészült a cucc, de még csiszolgatni kell. Mivel 15 oldal lett, ez eltart egy darabig 
Idának elküldtem a nyerset, nehogy azt higgyétek, kamuzok

Idának elküldtem a nyerset, nehogy azt higgyétek, kamuzok
Jimmy Cartwright
Admin
Admin
2011.01.04 18:17
531 hozzászólás
531 hozzászólás
A többi létrehozó nevében is köszönöm az elismerést. 
Kííváncsian várjuk a robot zombis történeted!
Kííváncsian várjuk a robot zombis történeted!
Xenothep
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.04 16:20
246 hozzászólás
246 hozzászólás
Ecsééém... Ez zseniális ötlet! Lesz energiám, belefogok a robot zombi sztoriba.
Craz
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.04 14:44
286 hozzászólás
286 hozzászólás
Köszönjük. (Éjszaka én is a zombikra gyanakodtam. Nem találtál visszaállítás közben agyvelő darabkákat?)
Kapitány
Fejlesztõ
Fejlesztõ
2011.01.04 11:54
561 hozzászólás
561 hozzászólás
Úgy néz ki, hogy sikerült visszaállítani az eredeti állapotot. Remélem, hogy a robotok vagy a zombik nem tudják ismét átszerkeszteni az oldalt.
Jimmy Cartwright
Admin
Admin
2011.01.03 21:08
531 hozzászólás
531 hozzászólás
Húha! Pedig Maggoth félkész novellája még ki sem került...
Ida
Admin
Admin
2011.01.03 20:51
956 hozzászólás
956 hozzászólás
Lehet, hogy az egyik novellából kiderült, hogy túl sokat tudunk. Vagy legalábbis Ők úgy gondolják, hogy tudjuk az igazságot, és ezért uszították ránk ezt a robotot.
Kapitány
Fejlesztõ
Fejlesztõ
2011.01.03 20:37
561 hozzászólás
561 hozzászólás
Valami rohadt robot szétcseszte az oldal tartalmát. Megvannak a régebbi változatok is az adatbázisban, majd utánanézek, hogyan lehet visszaállítani a régi oldalt.
Cyrus Livingstone
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.03 19:35
97 hozzászólás
97 hozzászólás
Most nézem, nekem is!
Craz
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.03 16:06
286 hozzászólás
286 hozzászólás
Hibát ír ki a wikis oldal.
Craz
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.03 15:17
286 hozzászólás
286 hozzászólás
Ott az én Bélám - az ezeréves -, őt nyugodtan beleírhatod.
Mickey Long
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.03 10:17
17 hozzászólás
17 hozzászólás
Öööö, nem tudom...most én is írjak bele egy Bélát?
Craz
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.02 18:21
286 hozzászólás
286 hozzászólás
Béla ment.
Craz
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.02 01:54
286 hozzászólás
286 hozzászólás
Oké, akkor maradok a Béláknál.
Jimmy Cartwright
Admin
Admin
2011.01.02 00:16
531 hozzászólás
531 hozzászólás
Én aztat tudom Maggoth.
Azért mondtam, hogy kis hazánkban igen népszerű keresztnév.
Maggoth
Felhasználó
Felhasználó
2011.01.01 23:54
119 hozzászólás
119 hozzászólás
Bakker, az enyémben is van egy Béla 












